МОЗ роз’яснило, як формувати штати в закладах охорони здоров’я

23 листопада 2016 652

Після втрати чинності наказом МОЗ «Про примірні штатні нормативи закладів охорони здоров'я» від 23.02.2000 № 33 керівники закладів охорони здоров'я отримали більшу автономію в прийнятті рішення щодо формування та затвердження штатних розписів. Це дасть можливість безпосередньо врахувати функції та обсяг медичної допомоги, що надається закладом, та зменшить ризики тиску контролюючих органів на самі заклади.

На цьому наголосило МОЗ в своєму роз’ясненні і нагадало основні вимоги, яких тепер слід дотримати під час формування штатного розпису закладу охорони здоров’я.

1. Штатний розпис закладу охорони здоров'я визначає його керівник і за його поданням затверджує головний розпорядник бюджетних коштів.

2. До штатного розпису не можна вводити посади таких найменувань, що не передбачені Національним класифікатором професій України ДК 003:2010, затвердженим наказом Держспоживстандарту від 28.07.2010 № 327, діючими номенклатурами лікарських посад та посад молодших спеціалістів з медичною освітою.

3. Штатну чисельність працівників, що підлягає затвердженню за штатним розписом, потрібно привести у відповідність з визначеним фондом оплати праці, доведеним у бюджетних призначеннях на оплату праці.

Лист МОЗ від 14.09.2016 № 10/1-13/Д-1/2629-16/23925Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах