ЮНІСЕФ ще не отримав грошей від Кабміну на вакцини і антиретровірусні препарати

19 листопада 2015 48
ЮНІСЕФ в Україні ще не отримав грошей від уряду, за які має закуповувати вакцини і антиретровірусні препарати, тому там не беруться прогнозувати, коли вакцини потраплять до України

ЮНІСЕФ в Україні ще не отримав грошей від Кабінету Міністрів України, за які має закуповувати вакцини і антиретровірусні препарати, тому там не беруться прогнозувати, коли вакцини потраплять до України.

Поки що з трьох міжнародних організацій (Програма розвитку ООН, ЮНІСЕФ і Crown Agents), які будуть закуповувати ліки для України, гроші перерахували лише ПРООН — 627 млн. грн.

Всього ж уряд виділив на закупівлю ліків близько 2,2 млрд. гривень. Crown Agents, що купуватиме для України препарати проти дитячої і дорослої онкології, має отримати 750 млн. гривень наступного тижня.

ЮНІСЕФ має закупити для України сім вакцин, серед яких БЦЖ, вакцини проти дифтерії, правця, поліомієліту і гепатиту В. Джованна БАРБЕРІС, яка очолює представництво ЮНІСЕФ в Україні, попередила, що невідомо, коли надійдуть ліки, бо , навіть якщо  організація отримає гроші негайно, потрібен час на виготовлення медикаментів і доставку їх до України.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах