ЮНІСЕФ ще не отримав грошей від Кабміну на вакцини і антиретровірусні препарати

19 листопада 2015
69
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

ЮНІСЕФ в Україні ще не отримав грошей від уряду, за які має закуповувати вакцини і антиретровірусні препарати, тому там не беруться прогнозувати, коли вакцини потраплять до України

ЮНІСЕФ в Україні ще не отримав грошей від Кабінету Міністрів України, за які має закуповувати вакцини і антиретровірусні препарати, тому там не беруться прогнозувати, коли вакцини потраплять до України.

Поки що з трьох міжнародних організацій (Програма розвитку ООН, ЮНІСЕФ і Crown Agents), які будуть закуповувати ліки для України, гроші перерахували лише ПРООН — 627 млн. грн.

Всього ж уряд виділив на закупівлю ліків близько 2,2 млрд. гривень. Crown Agents, що купуватиме для України препарати проти дитячої і дорослої онкології, має отримати 750 млн. гривень наступного тижня.

ЮНІСЕФ має закупити для України сім вакцин, серед яких БЦЖ, вакцини проти дифтерії, правця, поліомієліту і гепатиту В. Джованна БАРБЕРІС, яка очолює представництво ЮНІСЕФ в Україні, попередила, що невідомо, коли надійдуть ліки, бо , навіть якщо  організація отримає гроші негайно, потрібен час на виготовлення медикаментів і доставку їх до України.

logo