• Головна сторінка
  • » Новини
  • » У Києві з’явилась телефонна гаряча лінія для скарг і пропозицій щодо роботи бригад екстреної меддопомоги

У Києві з’явилась телефонна гаряча лінія для скарг і пропозицій щодо роботи бригад екстреної меддопомоги

19 листопада 2015 40
Київська міська державна адміністрація повідомила, що у столиці запроваджено номер гарячої лінії 0 44 278 41 91, за яким кияни матимуть змогу повідомити про роботу бригад екстреної медичної допомоги

Київська міська державна адміністрація повідомила, що у столиці запроваджено номер гарячої лінії 0 44 278 41 91, за яким кияни матимуть змогу повідомити про роботу бригад екстреної медичної допомоги. Відповідне рішення прийняте в Департаменті охорони здоров’я з метою вдосконалення механізму зворотного зв’язку з пацієнтами та для підвищення рівня якості надання медичної допомоги.

Анатолій ВЕРШИГОРА, директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, зазначив, що показники роботи служби екстреної медичної допомоги значно поліпшилися порівняно із попередніми роками:

  • час доїзду бригад на виклик сьогодні відповідає нормативам (10 хвилин) у 92% випадках;
  • бригади забезпечені лікарськими засобами та виробами медичного призначення за рахунок бюджетних коштів та субвенції з Державного бюджету;
  • збільшена кількість автомобілів «швидких».

Анатолій ВЕРШИГОРА додав, що скарг на надання медичної допомоги значно поменшало, проте знати про кожен факт непрофесійного поводження лікарів необхідно. Задля цього і створена телефонна гаряча лінія за номером 0 44 278 41 91.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах