МОЗ розробляє національну політику щодо забезпечення лікарськими засобами

22 грудня 2016 91

20 грудня 2016 року в МОЗ відбулося засідання робочої групи з розроблення національної політики щодо забезпечення лікарськими засобами.

У листопаді МОЗ опублікував на своєму офіційному сайті проект Національної політики щодо забезпечення лікарськими засобами на період до 2025 року.

Під час громадського обговорення проекту надійшло чимало пропозицій та зауважень, які опрацювали члени робочої групи. Разом із тим свої консультації надали міжнародні експерти Європейського регіонального бюро ВООЗ (ЄРБ ВООЗ) та Європейського банку реконструкції та розвитку.

Заступник міністра охорони здоров’я України доктор Роман Ілик звернув увагу членів робочої групи на те, що питання забезпечення фізичної та економічної доступності лікарських засобів, визначене у Плані пріоритетних дій Уряду, та нормативно-правове регулювання у сфері обігу лікарських засобів потрібно провадити з дотриманням підходів, гармонізованих із законодавством Європейського Союзу. До засідання долучився також працівник департаменту технологій охорони здоров’я та лікарських засобів ЄРБ ВООЗ Гійомом Деде.

Доопрацьована версія національної політики за результатами засідання робочої групи буде опублікована згодом.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах