Оприлюднено проект Реєстру граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби

3 січня 2017 370

МОЗ на виконання постанови КМУ «Про державне регулювання цін на лікарські засоби» від 09.11.2016 № 862 розробило та погодило з Мінекономрозвитку наказ «Про затвердження Порядку розрахунку граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби на основі референтних цін» від 29.12.2016 № 1423 (далі — Наказ № 1423). Наразі цей нормативний акт подали на державну реєстрацію до Мін’юсту.

Відповідно до вимог Наказу № 1423 ДП «Державний експертний центр МОЗ України» попередньо розрахувало граничні оптово-відпускні ціни на лікарські засоби за переліком міжнародних непатентованих назв лікарських засобів, керуючись додатком до постанови КМУ «Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів» від 09.11.2016 № 863.

МОЗ пропонує для ознайомлення проект Реєстру граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби, який набуде чинності після державної реєстрації Наказу № 1423 Мін’юстом та офіційного його оприлюднення.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах