Міністерство охорони здоров’я має закупити близько 80 мамографів

18 листопада 2015 29
У бюджет внесено окрему статтю витрат на мамографи, які буде закуплено і розподілено між областями відповідно до потреби

У бюджет внесено окрему статтю витрат на мамографи, які буде закуплено і розподілено між областями відповідно до потреби. Планується витратити 188 мільйонів гривень. Про це в інтерв’ю ОнкоПорталу заявила Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра ПАВЛЕНКО.

За її словами, 30 листопада оголосять результати торгів і стане відомо, хто саме поставлятиме в Україну мамографи.

На виділені кошти Міністерство охорони здоров’я планує закупити близько 80 мамографів і розподілити їх між областями відповідно до потреби.

Перший наступник міністра також зазначила, що в Україні катастрофічно бракує радіологічного обладнання. Наприклад, наявні всього 17 лінійних прискорювачів, з яких працює 12. А потрібно — 200. Але придбання навіть декількох апаратів є великим прогресом через високу вартість такого устаткування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах