Безплатний вебінар: Листки непрацездатності у лікувально-профілактичному закладі

24 січня 2017 1613
Листок непрацездатності — багатофункціональний документ, який є підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності за рішенням комісії із соціального страхування підприємства, установи, організації

У разі виявлення помилок у заповненні листка непрацездатності комісія має повноваження повернути його до закладу охорони здоров’я для внесення відповідних виправлень, що, звичайно, призводить до затримки нарахування та виплати матеріального забезпечення застрахованій особі.

За порушення порядку видачі та оформлення документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, лікарі несуть відповідальність згідно із законодавством України. Тому питання правильності оформлення листка непрацездатності є вкрай важливим.

Запрошуємо вас відвідати безплатний вебінар «Листки непрацездатності у лікувально-профілактичному закладі», на якому ви дізнаєтесь:

  • як оформити тимчасову непрацездатність у ЛПЗ;
  • особливості заповнення листків непрацездатності.

А також отримаєте відповіді на запитання практиків.

Дата проведення ― 14 лютого 2017 року.

Початок трансляції ― 10:00

Лектор ― ШМЕЛЬОВА Маргарита,
головний лікар Медичного центру «ТОВ А. А. ПАРТНЕРС» клініки ilaya

Безплатний вебінар: Листки непрацездатності у лікувально-профілактичному закладіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах