Медична освіта в Україні: обговоримо перспективи

17 лютого 2017 230
22 березня на слуханнях в Верховній Раді обговорюватимуть перспективи розвитку медичної освіти в Україні.

Верховна Рада України прийняла Постанову про проведення парламентських слухань на тему «Медична освіта в Україні: погляд в майбутнє». Згідно з нею, 22 березня цього року в залі пленарних засідань ВР зберуться представники органів виконавчої влади, медичних навчальних закладів, Національної академії медичних наук України та члени органів самоврядування для обговорення сучасного стану і перспектив медичної освіти в Україні та шляхів її подальшого розвитку. 
Як йшлося в пояснювальній записці до проекту постанови, задля успішного впровадження політики інтеграції України в європейський освітній простір потрібно подбати про нові стандарти освітньої діяльності. Це дозволить швидше та ефективніше застосовувати новітні методи лікування, діагностування, а також стимулюватиме розвиток інформаційних технологій в медицині. 
Ще одне завдання, яке сьогодні постало перед керівниками медичних закладів, – забезпечення кадровими ресурсами закладів охорони здоров’я, оскільки нестача фахівців навіть первинної ланки в медицині дуже відчутна.
Ці парламентські слухання повинні привернути більше уваги до стану медичної освіти в Україні, а також стимулювати суспільний діалог щодо цього питання.  Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах