Перелік документів для акредитації може зменшитися

17 лютого 2017 516
Ухвалено проект постанови "Про внесення змін у додатки 1 і 2 до Порядку акредитації закладу охорони здоров'я", де йдеться про часткове скорочення переліку документів, які подаються разом з заявою про акредитацію. Дізнайтеся, про які саме документи йдеться!

З метою зменшення витрат мед. закладів на оформлення документів, що потрібні для процедури акредитації, та скорочення термінів проведення експертизи Міністерство охорони здоров’я нещодавно подало проект постанови про зменшення переліку документів, які подаються з заявою на первинному етапі перевірки відповідності.

Про повний перелік документів, які потрібні для акредитації закладу, читайте в актуальній статті"Акредитація медичних закладів: перелік документів, критерії та стандарти проведення"

Як йдеться у супровідному листі постанови, не всі документи з цього переліку  потрібні саме на початковому етапі встановлення відповідності стандартам акредитації.

Документи, які більше не потрібно буде додавати до заяви про акредитацію:

 • висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи
 • ліцензія на проведення господарської діяльності з медичної практики
 • свідоцтво про проведення атестації лабораторії
 • копії сертифікатів про акредитацію, які видавалися закладові раніше

Такі нововведення необхідні  через зміни у законодавстві та реорганізацію. Наприклад, у зв’язку з набранням чинності  закону «Про ліцензування видів господарської діяльності», паперовий носій для ліцензії на господарську діяльність з медичної практики не передбачений. 
 Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах