Ухвалено Порядок використання коштів для лікування громадян України за кордоном

24 лютого 2017 64
Кабінет Міністрів затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті України для лікування громадян за кордоном. Тож на що саме будуть розподілені витрати?

"Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті України для лікування громадян за кордоном" врегульовує витрати (йдеться про близько 204 млн гривень), передбачені в бюджеті  2017 року на лікування пацієнтів за кордоном, а саме: 

  • Діагностика в рамках лікування пацієнта
  • Надання медичних послуг
  • Транспортування до країни та місця лікування (йдеться про відшкодування витрат)
  • Сплата вартості переїзду особі, яка супроводжує пацієнта (за рішенням Комісії МОЗ.)

Варто зазначити, що лікування  хворих за межами України передбачено тоді, коли жоден з українських медичних закладів не може надати пацієнтові необхідної допомоги. 
Найближчим часом планується оплатити лікування 37 пацієнтів. Нагадаємо, що право на лікування за кордоном має кожен громадянин України.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах