Житомирській дитячій лікарні подарували новий реанімобіль

17 листопада 2015 55
Централізована дитяча міська лікарня м. Житомира 13 листопада отримала у подарунок сучасний реанімобіль

У Житомирі 13 листопада Централізована дитяча міська лікарня отримала у подарунок від благодійного фонду «Центр утеплення» нову машину швидкої допомоги — сучасний реанімобіль марки «Mercedes». Директор фонду зазначив, що автомобіль перевіреніий за датськими стандартами і відповідає їхнім нормам, містить гідравлічну регулюючу койку, спеціальні прибори, що фіксують людину, обігрівачі для плазм.

Лікарі сподіваються, що завдяки подарунку зможуть надавати більш швидку та кваліфіковану допомогу тяжкохворим маленьким пацієнтам.

Житомир неодноразово отримував допомогу від німців, голландців, японців. Це вже сьомий реанімобіль, привезений і подарований Житомиру. Але отримати допомогу від українського благодійника особливо приємно, як висловився головний дитячий лікар міста.

У міськраді повідомляють, що ще такі реанімобілі благодійники планують передати Житомирській обласній лікарні ім. Гербачевського та 26-ій Бердичівській артилерійській бригаді у зону АТО.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах