З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Міжнародна класифікація ІСРС-2 для українських лікарів – підписаний договір

  • 9 березня 2017
  • 1852

МОЗ підписав договір з Всесвітньою організацією сімейних лікарів (WONCA) про ліцензійне використання міжнародної класифікації медичної допомоги – ІСРС-2.

ІСРС-2 дозволяє кодувати причину кожного звернення пацієнта, а також класифікувати не лише захворювання, а й симптоми. Окрім того, така класифікація дає можливість кодування за відсутності умов для точного діагностування.

Міжнародна класифікація ІСРС-2 для українських лікарів – підписаний договірСтаття на тему: "Міжнародна класифікація первинної медичної допомоги в практиці українських лікарів"

 


Довідка:

Міжнародну класифікацію ІСРС-2 використовують спеціалісти первинної медичної допомоги  в  40 країн світу, а це більше 250 тисяч сімейних лікарів. Ця система була розроблена для зручного ведення записів лікаря. Адже так отримані статистичні дані більш достовірні, а сам процес їх підрахунку значно простіший та швидший.

WONCA – Всесвітня організація сімейних лікарів,  яка налічує півмільйона учасників з усього світу.  


Згідно з твердженням МОЗ, візит пацієнта – це базова одиниця обліку роботи сімейного лікаря. Вона складається з трьох частин: причини звернення, діагнозу, дій, які повинен здійснити лікар в ситуації – дати направлення на додаткові обстеження або на огляд до спеціаліста вторинного рівня.

Міжнародна класифікація ІСРС-2 для українських лікарів – підписаний договірЧитайте: "Зарплата медсестер в 2018: приклади та робочі ситуації"

Наразі в МОЗ розробляють нормативно-правову базу  для використання цієї класифікації. Буде розроблено програмне забезпечення для полегшення роботи лікарів, а саме – ведення документації та звітності.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно