Освітній мультфільм «Історія про мрію. Від дітей з діабетом до світу дорослих»

13 листопада 2015 120
Щороку 14 листопада відзначається Всесвітній день боротьби з діабетом. Завданням виокремлення такої дати є підвищення обізнаності суспільства про проблему діабету та підтримка людей, що живуть з цією хворобою. Асоціація дитячих ендокринологів України створила освітній мультфільм «Історія про мрію. Від дітей з діабетом до світу дорослих»

Щороку 14 листопада відзначається Всесвітній день боротьби з діабетом. Завданням виокремлення такої дати є підвищення обізнаності суспільства про проблему діабету та підтримка людей, що живуть з цією хворобою. Асоціація дитячих ендокринологів України за підтримки Міністерства охорони здоров’я України підготувала освітній мультфільм «Історія про мрію. Від дітей з діабетом до світу дорослих».

Мультфільм створений на основі робіт, що надійшли на Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом протягом 2010-2014 років. Це історія маленької дівчинки, у якої діагностували діабет, але яка не відмовляється від своєї мрії, знаходить мужність контролювати хворобу.

Фільм підіймає актуальні для українського суспільства проблеми ранньої діагностики та лікування діабету. У доступній формі зображені симптоми діабету I типу, за наявністю яких необхідно терміново звернутися до лікаря, особливості життя з діабетом та фактори ризику виникнення діабету II типу у дорослих.

Діабет — це не вирок, а спосіб життя, не привід відмовлятись від своїх мрій та прагнень. За умови належного лікування та правильного самоконтролю люди з цим захворюванням можуть жити повноцінно.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах