Всеукраїнський Форум «Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині»

24 квітня 2017 87
День швидкої допомоги 28-го квітня в МОЗ відзначать форумом «Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині».

До участі долучаться фахівці з питань протидії корупції в медичній галузі, а також Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я України, та Артем Ситник, директор Національного антикорупційного бюро України.

Всеукраїнський Форум «Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині»Читайте: "Медична документація швидкої допомоги: форми та інструкції"


Форум пройде у форматі воркшопів на тему корупційних ризиків, залишків лікарських засобів у медичних закладах, статусів благодійних фондів, порушень у закупівлях ліків тощо. 

Стати учасником форуму можна, зареєструвавшись до 26.04. 2017. Докладна інформація щодо місця та дати проведення зазначена на сайті МОЗ. Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах