У тернопільській лікарні зникло вартісне медичне обладнання

13 листопада 2015 28
У Тернополі в медичному закладі виявили відсутність закупленого медичного обладнання вартістю 1,25 мільйонів гривень

У Тернополі в медичному закладі виявили відсутність закупленого медичного обладнання вартістю 1,25 мільйонів гривень.

Сергій ОСАДЦА, виконуючий обов’язки начальника слідчого управління головного управління Національної поліції в Тернопільській області повідомив, що правоохоронці наразі займаються встановленням, на якому саме етапі зникло обладнання, закуплене для тернопільського перинатального центру: «Замовником обладнання було управління капітального будівництва облдержадміністрації. Воно отримало ящики і передало їх на зберігання на базу Спецмедпостачання. База передала їх в департамент охорони здоров’я ОДА, ті передали комісії при ОДА, до складу якої входило 6 осіб. При всіх передачах ніхто ящиків не розпаковував. Коли ж обладнання спрямували у перинатальний центр, то виявилося, що частини обладнання на суму понад мільйон гривень, яке мало використовуватися для операцій, немає».

За даним фактом відкрито кримінальне провадження, з'ясовують: обладнання відсутнє з вини постачальника чи воно зникло уже в Тернополі.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.




© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах