MCFR: «Охорона здоров’я» - на хвилі медичних новацій

16 травня 2017 41
MCFR: «Охорона здоров’я» взяв участь у VIII Міжнародному медичному форумі «Інновації в медицині — здоров'я нації», який проходив з 25 по 27 квітня 2017 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза».
Форум об’єднав наукову, дискусійну, ділову площадки, а також найбільші в Україні спеціалізовані виставки останніх досягнень ринку охорони здоров’я та фармацевтики. Високий професійний рівень події дозволив фахівцям підвищити рівень кваліфікації, обмінятися досвідом, ознайомитися з міжнародними досягненнями, налагодити партнерські відносини, представити інноваційні розробки, які вже найближчим часом будуть впроваджуватися в практику охорони здоров'я України.
Форум викликав великий інтерес з боку фахівців медичної науки і практики. Цього року подія об’єднала 12 120 зареєстрованих фахівців.
Серед учасників і відвідувачів:
  • керівники державних органів у сфері охорони здоров'я;
  • керівники і представники провідних наукових; 
  • освітніх і медичних установ, об’єднань; 
  • власники і топ-менеджмент приватних медичних клінік, бізнес-компаній; 
  • вчені;
  • лікарі-практики; 
  • фахівці у сфері медицини, стоматології і фармацевтики.
Всі три дні роботи Форуму ознаменувалися проведенням унікальних міждисциплінарних науково-практичних заходів. У цьому році під егідою Форуму відбувся VІ Міжнародний медичний конгрес «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України», а також Міжнародний стоматологічний конгрес, що внесені до Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться в Україні у 2017 році.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах