Вперше в Україні: навчальний заклад з військово-медичної підготовки за стандартами НАТО

16 травня 2017 39
У Десні почав свою діяльність медичний заклад з військово-медичної підготовки персоналу при 169 навчальному центрі Сухопутних військ Збройних сил України.

Тут навчатимуть медичних спеціалістів ЗСУ надавати домедичну допомогу пораненим і хворим бійцям згідно з принципами і стандартами Північноатлантичного альянсу НАТО.

Заплановано, що перший експериментальний курс для отримання кваліфікації «бойовий медик»  для військовослужбовців, які вже мали військовий досвід, почнеться до кінця весни і триватиме 16 тижнів. Таким чином до кінця року планують підготувати близько 200 осіб, а бажаючі можуть залишитися в центрі в якості інструкторів.

Інструктори, які будуть готувати курсантів, вже пройшли підготовку, яка тривала 16 тижнів. Також вони застосовували свої навички в зоні АТО, військових госпіталях, евакуаційних  бригадах і на передовій.  Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах