Кияни зможуть безкоштовно перевірити рівень цукру в крові 13-14 листопада

12 листопада 2015 20
За підтримки громадської організації «Серце нації» організовано безкоштовні перевірки рівня цукру у крові у закладах охорони здоров’я столиці. Кияни зможуть скористатися нагодою 13-14 листопада

За підтримки громадської організації «Серце нації» у Києві організовано інформаційно-профілактичну акцію, присвячену Всесвітньому дню діабету, в ході якої будуть проведені безкоштовні перевірки рівня цукру у крові для профілактики і раннього виявлення діабету. Жителі столиці зможуть скористатися нагодою 13-14 листопада з 09:00 до 12:00 у 32 закладах охорони здоров’я.

Дізнатися перелік закладів охорони здоров’я Києва, де будуть вимірювати рівень цукру в крові, можна на сайті Київської міської державної адміністрації.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах