Індійські ліки для людей з ВІЛ покриють їх потреби до квітня 2016 року

12 листопада 2015 60
Індійський фармвиробник до 15 листопада поставить в Україну ліки для людей з ВІЛ, обсяг яких повністю покриє потреби пацієнтів до квітня 2016 року

Індійська компанія «Сан Фармасьютикал Індастріз Лімітед» згідно з контрактом, укладеним з благодійним об'єднанням «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ», до 15 листопада має поставити в Україну антиретровірусні препарати на суму 685 тисяч доларів США.

Раніше за поставку терапевтичних препаратів для людей з ВІЛ та СНІД статусом відповідала компанія «Вектор Фарма», але вона виконала лише 20% запланованого. Тому Міністерство охорони здоров’я звернулось до благодійного об'єднання «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ», яке уклало контракт на поставку ліків з індійською компанією за власний рахунок.

Благодійне об’єднання «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» — найбільша організація, що представляє інтереси ВІЛ-позитивної спільноти України. Має представництва по всій Україні, нараховує близько 500 членів, понад 400 співробітників і надає послуги більш як сорока тисячам клієнтів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах