Служба переливання крові в Україні — подальший розвиток

12 листопада 2015 73
Продовжується співпраця Міністерства охорони здоров’я України і Американського міжнародного альянсу охорони здоров’я. Міністр охорони здоров’я Олександр КВІТАШВІЛІ та виконавчий директор АМАОЗ Девід ГРІЛІ зустрілись у Києві для обговорення подальших планів щодо розвитку служби крові України

Продовжується співпраця Міністерства охорони здоров’я України і Американського міжнародного альянсу охорони здоров’я (далі — АМАОЗ). Міністр охорони здоров’я Олександр КВІТАШВІЛІ та виконавчий директор АМАОЗ Девід ГРІЛІ зустрілись у Києві для обговорення подальших планів щодо розвитку служби крові України.

В рамках відповідного проекту АМАОЗ займається:

  • підвищенням рівня безпеки донорської крові та її продуктів;
  • впровадженням відповідних нових інформаційних технологій.

Ці заходи мають сприяти входженню України до числа країн з розвинутою інфраструктурою, високою безпекою та якістю, доступністю донорської крові та її продуктів.

Мета проекту: створення безпечного, достатнього та здатного до самостійного існування механізму заготівлі донорської крові шляхом розробки та впровадження національної системи безпеки крові. Проект діятиме як у національних, так і у регіональних закладах охорони здоров’я, освітніх та дослідницьких установах.

Співпраця розпочалась 18 лютого 2015 року із підписання Меморандуму про співробітництво в галузі «Надання технічної допомоги зі зміцнення служб переливання крові в певних країнах за Надзвичайним президентським планом США з боротьби зі СНІДОМ (PEPFAR)» Міністерством охорони здоров’я України та АМАОЗ. Цей документ передбачає надання технічної допомоги Україні з розвитку служби переливання крові до 31 березня 2018 року.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах