З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Японія передала Київській обласній клінічній лікарні нове ендоскопічне обладнання

  • 14 червня 2017
  • 14

За сприяння уряду Японії Київська обласна клінічна лікарня отримала нове ендоскопічне обладнання. Щоб побачити, як працюють 2 нові прилади – ендоскоп та колоноскоп, – Клінічну лікарню відвідали посол Японії Шігекі Сумі та міністр охорони здоров’я Уляна Супрун.

Для ефективного лікування надзвичайно важлива рання діагностика. Найсучасніше обладнання експертного класу дозволяє проводити обстеження та виявляти патологію травного тракту на початкових стадіях. А це дає змогу використати мінімально інвазивні лікувальні методи, покращити прогноз захворювання у порівнянні із занедбаними стадіями хвороби та мінімізувати витрати на лікування та реабілітацію.

Японія передала Київській обласній клінічній лікарні нове ендоскопічне обладнанняЧитайте: "Застосування міхура з льодом"

Сучасні ендоскопічні прилади дозволяють проводити обстеження на максимально точному рівні. Моделі ендоскопів обладнані ближнім фокусом, що дає можливість збільшення, та мають функцію NBI для максимально чіткої візуалізації ураженої слизової. Це сприяє діагностиці та лікуванню передракових станів.

Нагадаємо, проект співпраці між Японією та Україною було погоджено торік у серпні. Відтоді уряд Японії здійснює закупівлю та постачання спеціального медичного обладнання для ряду закладів охорони здоров’я столиці та областей.

Важливо, що нове ендоскопічне обладнання має вирішальне значення для адекватного моніторингу результатів проведених оперативних втручань та профілактики рецидивів. А, отже, пацієнтам будуть доступні якісні медичні послуги.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно