Японія передала Київській обласній клінічній лікарні нове ендоскопічне обладнання

14 червня 2017 14
За сприяння уряду Японії Київська обласна клінічна лікарня отримала нове ендоскопічне обладнання. Щоб побачити, як працюють 2 нові прилади – ендоскоп та колоноскоп, – Клінічну лікарню відвідали посол Японії Шігекі Сумі та міністр охорони здоров’я Уляна Супрун.

Для ефективного лікування надзвичайно важлива рання діагностика. Найсучасніше обладнання експертного класу дозволяє проводити обстеження та виявляти патологію травного тракту на початкових стадіях. А це дає змогу використати мінімально інвазивні лікувальні методи, покращити прогноз захворювання у порівнянні із занедбаними стадіями хвороби та мінімізувати витрати на лікування та реабілітацію.

Японія передала Київській обласній клінічній лікарні нове ендоскопічне обладнанняЧитайте: "Застосування міхура з льодом"

Сучасні ендоскопічні прилади дозволяють проводити обстеження на максимально точному рівні. Моделі ендоскопів обладнані ближнім фокусом, що дає можливість збільшення, та мають функцію NBI для максимально чіткої візуалізації ураженої слизової. Це сприяє діагностиці та лікуванню передракових станів.

Нагадаємо, проект співпраці між Японією та Україною було погоджено торік у серпні. Відтоді уряд Японії здійснює закупівлю та постачання спеціального медичного обладнання для ряду закладів охорони здоров’я столиці та областей.

Важливо, що нове ендоскопічне обладнання має вирішальне значення для адекватного моніторингу результатів проведених оперативних втручань та профілактики рецидивів. А, отже, пацієнтам будуть доступні якісні медичні послуги.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах