Відбулась нарада Міністерства охорони здоров’я із представниками ПРООН, ЮНІСЕФ та ВООЗ

5 квітня 2016 180
В Міністерстві охорони здоров’я України 4 квітня 2016 року обговорили шляхи удосконалення проведення закупівель лікарських засобів за участю міжнародних організацій

Заступник Міністра охорони здоров’я Ігор ПЕРЕГІНЕЦЬ зустрівся із представниками міжнародних організацій ПРООН, ЮНІСЕФ та ВООЗ обговорити здійснення оцінки та проведення аналізу інституційної спроможності органів державної влади, а також сучасного стану реформ у сфері закупівель лікарських засобів та медичних виробів.

Представники Міністерства охорони здоров’я і міжнародних організацій мають у результаті остаточно здійснити реформу у закупівлі лікарських засобів та медичних виробів в Україні. Для цього необхідно визначити потреби для надання технічної допомоги та розвитку інституційної спроможності залучених до реформи державних органів.

У рамках місії представники провідних міжнародних організацій планують провести зустрічі із ключовими партнерами у сфері закупівель лікарських засобів та медичних виробів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах