«Сучасні тенденції в інтенсивній терапії передчасно народжених дітей»: семінар для неонатологів

11 листопада 2015 34
Про що говорили українські лікарі-неонатологи у Києві 9 та 10 листопада під час семінару «Сучасні тенденції в інтенсивній терапії передчасно народжених дітей» 

У Києві 9 та 10 листопада в рамках програми «Колиска надії», що має на меті ознайомлення українських неонатологів з новими методами виходжування передчасно народжених дітей, пройшов семінар «Сучасні тенденції в інтенсивній терапії передчасно народжених дітей». В ньому взяли участь 70 лікарів відділень інтенсивної терапії новонароджених з усіх регіонів України, а також провідні іноземні фахівці в галузі неонатології з США, Франції, Польщі та Німеччини..

Міністр охорони здоров’я України Олександр КВІТАШВІЛІ під час свого виступу зазначив: «В Україні медицина материнства і дитинства стоїть на рівні європейської. І це єдина сфера, де ми змогли добитися успіхів, динаміка розвитку дуже позитивна. Тут працюють справжні професіонали, але організація медицини загалом — хибна. Завдання держави — надати змогу усім фахівцям медичної галузі працювати вільно, відкрито, і отримувати легальний прибуток за свою працю». Він також запевнив присутніх, що Міністерство 26 листопада у Верховній Раді представить законопроекти щодо зміни системи фінансування лікарських закладі.

Учасники обговорили:

  • надання медичної допомоги передчасно народженим дітям;
  • особливості застосування різних видів дихальної підтримки пацієнтів;
  • лікування деяких захворювань;
  • катамнестичне спостереження передчасно народжених дітей.

Було проведено аналіз деяких клінічних випадків лікування недоношених новонароджених.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах