Старт системи e-Health в Україні: зареєструвалися перші медзаклади

23 червня 2017 224
Міністерство охорони здоров'я у пілотному режимі запустило систему eHealth. Це система, яка призначена полегшити вибір медичних послуг для пацієнтів та облік даних для лікарів. Вже зареєструвалися перші медустанови невідкладної допомоги у Києві, Черкасах та Дніпрі.

Долучитись до  системи можна у різний спосіб. Наприклад, перші приєднані медичні заклади використовували онлайн і десктоп системи, що інтерувалися в систему eHealth. Серед них:

- Helsi — проект, що допомагає пацієнтам лікарень та амбулаторій Подільського та Оболонського районів Києва просто і швидко обрати потрібного лікаря, лікарню і записатись на прийом онлайн або за телефоном.

- Поліклініка без черг — система, що забезпечує швидкий запис до лікаря будь-якої спеціалізації на зручний для пацієнта час.

- EMCIMED — продукт, скерований на комплексну автоматизацію більшості процесів, що відбуваються всередині сучасних лікувально-профілактичних закладів.

Старт системи e-Health в Україні: зареєструвалися перші медзакладиЧитайте докладно про "Медичні інформаційні системи – впроваджуємо у вашому медичному закладі"

 

Робота з медичними інформаційними системами відбувається за допомогою АРІ.

 

Список медичних інформаційних систем, що співпрацюють з системою eHealth можна переглянути за посиланням: https://www.ehealth-ukraine.org/reyestraciya.

Дані постійно оновлюються.

Першими користувачами стали київський Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 Подільського району, Перший Черкаський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги та дніпровський Центр первинної медико-санітарної допомоги №5.

Процес реєстрації перших медичних закладів у пілоті системи eHealth транслювався онлайн. Зараз його можна переглянути на офіційній сторінці Міністерства охорони здоров’я у Facebook:

- Київ: https://goo.gl/AwnHN2

- Черкаси: https://goo.gl/MXsssD

- Дніпро: https://goo.gl/YqNaSM

Вже у липні цього року планується запуск наступних електронних сервісів eHealth: реєстрація лікарів первинної допомоги та їхніх пацієнтів.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах