Обрано нового генерального директора ВООЗ

5 липня 2017 20
1 червня доктор Тедрос Адханом Гебрейесус офіційно вступив на посаду генерального директора ВООЗ. Ця подія відбулася в Женеві. З 1 лютого 2007 року, цю посаду займала Маргарет Чен.

Доктор Тедрос Адханом Гебрейесус був обраний на цю посаду 23 травня 2017 шляхом голосування держав-членів Сімдесятої сесії Всесвітньої асамблеї  охорони здоров’я. Цього разу вперше обрали з декількох кандидатів. Раніше Виконавчий комітет висував на розгляд Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я тільки одного кандидата.

Генеральний директор ВООЗ – головна технічна та адміністративна посадова особа організації. Його завдання – забезпечення реалізації політики організації стосовно її міжнародної діяльності в сфері охорони здоров я.

Обрано нового генерального директора ВОЗЧитайте: "Медична ефективність: складові елементи та формули"

Досвід:

2012-2016 — міністр закордонних справ Ефіопії. Керував роботою з узгодження Адис-Абебської програми дій. В її рамках 193 країни збов’язалися виділити кошти для досягнення Цілей в сфері стійкого розвитку.

2005- 2012 — міністр  охорони здоров’я в Ефіопії і керував комплексним реформуванням системи охорони здоров’я в країні, розширенням національної інфраструктури послуг з охорони здоров’я.

Обрано нового генерального директора ВОЗЧитайте: "Деонтологія середнього медичного персоналу"

Також доктор Тедрос Адханом Гебрейесус  займав пост:

 • голови Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією
 • голови партнерства «Відвернути малярію»
 • співголови правління Партнерства з охорони здоров’я матерів, новонароджених та дітей. 


Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах