Зміни в законодавстві: безкоштовний транспорт для інвалідів, які спрямовані в реабілітаційні установи

6 липня 2017 46
5 липня Петро Порошенко підписав наказ про внесення змін до статті 31 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» щодо особливостей транспортного обслуговування таких осіб з особливими потребами. Підписував документ глава держави під час перебування у інклюзивній школі у столиці.

Відповідно до нового закону, інвалідам, дітям-інвалідам, які проходять реабілітацію в реабілітаційних установах, реабілітаційні установи повинні забезпечувати безкоштовне транспортне обслуговування.

Перш ніж підписати зміни до закону,  Президент України зауважив, що вже обговорював цей законопроект «Про внесення зміни до статті 31 Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" щодо транспортного обслуговування осіб з інвалідністю» зі своїм уповноваженим Валерієм Сушкевичем. Також він додав, що забезпечення транспортом кожної людини з особливими потребами для того, щоб він був доставлений до відповідного центру відтепер є зобов'язанням держави.

Зміни в законодавстві: безкоштовний транспорт для інвалідів, які спрямовані в реабілітаційні установиЧитайте: "Орієнтовна циклограма діяльності головного лікаря на третій квартал"

Закон «Про внесення зміни до статті 31 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» щодо транспортного обслуговування осіб з інвалідністю» (№6155) був ухвалений Верховною Радою України ще місяць тому, 6 червня. Тоді за нього проголосувало 309 з 381 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

Відповідно до закону

реабілітаційні установи мають забезпечувати інвалідів, та дітей-інвалідів зокрема тих, які проходять реабілітацію в реабілітаційних установах безкоштовним транспортним обслуговуванням.

Порядок забезпечення регламентує центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері праці та соціальної політики.

Зміни в законодавстві: безкоштовний транспорт для інвалідів, які спрямовані в реабілітаційні установиЧитайте: "Законні представники пацієнта: повноваження"Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах