З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Зміни в законодавстві: безкоштовний транспорт для інвалідів, які спрямовані в реабілітаційні установи

  • 6 липня 2017
  • 75

5 липня Петро Порошенко підписав наказ про внесення змін до статті 31 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» щодо особливостей транспортного обслуговування таких осіб з особливими потребами. Підписував документ глава держави під час перебування у інклюзивній школі у столиці.

Відповідно до нового закону, інвалідам, дітям-інвалідам, які проходять реабілітацію в реабілітаційних установах, реабілітаційні установи повинні забезпечувати безкоштовне транспортне обслуговування.

Колективний договір КНП

 Як передбачити зростання зарплат в медзакладі
Світлана Пугачголова Кролевецької районної організації профспілки працівників охорони здоров’я
Наразі змінюється модель фінансування надання медичної допомоги. Невід’ємною складовою реформування галузі є перетворення бюджетних закладів охорони здоров’я на комунальні неприбуткові підприємства. Це передбачає складання нового колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом.

Перш ніж підписати зміни до закону,  Президент України зауважив, що вже обговорював цей законопроект «Про внесення зміни до статті 31 Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" щодо транспортного обслуговування осіб з інвалідністю» зі своїм уповноваженим Валерієм Сушкевичем. Також він додав, що забезпечення транспортом кожної людини з особливими потребами для того, щоб він був доставлений до відповідного центру відтепер є зобов'язанням держави.

Зміни в законодавстві: безкоштовний транспорт для інвалідів, які спрямовані в реабілітаційні установиЧитайте: "Орієнтовна циклограма діяльності головного лікаря на третій квартал"

Закон «Про внесення зміни до статті 31 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» щодо транспортного обслуговування осіб з інвалідністю» (№6155) був ухвалений Верховною Радою України ще місяць тому, 6 червня. Тоді за нього проголосувало 309 з 381 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

Відповідно до закону

реабілітаційні установи мають забезпечувати інвалідів, та дітей-інвалідів зокрема тих, які проходять реабілітацію в реабілітаційних установах безкоштовним транспортним обслуговуванням.

Порядок забезпечення регламентує центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері праці та соціальної політики.

Зміни в законодавстві: безкоштовний транспорт для інвалідів, які спрямовані в реабілітаційні установиЧитайте: "Законні представники пацієнта: повноваження"

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно