З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Перелік лікарських засобів, що закуповуються на основі угод зі спеціалізованими організаціями в 2017 році

  • 17 липня 2017
  • 109

12 липня Кабінет Міністрів України ухвалив Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до необхідних лікарських засобів та медичних виробів шляхом здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі» та зміни до Податкового кодексу України, затвердивши перелік лікарських препаратів та медичних виробів, які необхідно купувати на підставі договорів закупівлі зі спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі за бюджетною програмою відповідно до напрямів використання бюджетних коштів у 2017 році.

Оплата праці працівників закладів охорони здоров’я в 2019

Практичні поради
Анжела Купліванчукзавідувач відділу соціально-економічного захисту Профспілки працівників охорони здоров’я України
Конкретні розміри доплат, надбавок та інших виплат працівникам визначає керівник за рахунок і в межах фонду заробітної плати, затвердженого у кошторисі закладу охорони здоров’я. Вони відображаються в розрахункових відомостях на виплату заробітної плати.

Завдяки цьому рішенню Міністерство охорони здоров’я України має змогу найближчим часом закупити медикаменти  відповідно до бюджетної програми «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру». Крім того такі зміни законодавства створюють сприятливе середовище для пацієнтів, у якому вони мають змогу своєчасно отримати доступ до необхідних лікарських препаратів та медичних засобів.

Перелік лікарських засобів, що закуповуються на основі угод зі спеціалізованими організаціями в 2017 роціЧитайте: "Правила виписування рецептів на лікарські засоби: запитання та відповіді"

Протягом 2015-2016 років спеціалізованими організаціями було проаналізовано закупівлі медичних закладів. Дані організації змогли закупити ліками та медпрепаратами дешевше, ніж Міністерство у попередні роки, що забезпечило економію бюджетних коштів. Також це дало можливість забезпечити більше пацієнтів додатковими лікарськими засобами. Крім того явною перевагою закупівель через спеціалізовані організації є їхня прозорість — тепер це ефективний механізм подолання корупції в закупівлях. Затверджений перелік ліків та медпрепаратів включає 23 номенклатури.

Перелік лікарських засобів, що закуповуються міжнародними організаціямив 2017 році 

Скачайте перелік лікарських засобів, що закуповуються на основі угод зі спеціалізованими організаціями в 2017

Нагадаємо, що при наявності невикористаних коштів після закупівлі необхідної кількості лікарських засобів та медичних виробів з переліку, МОЗ зможе закупити додаткову кількість товарів.

Читайте в е-журналі «Довідник головної медичної сестри»:

Використання масок під час епідемії

Під час епідемії гострих респіраторних вірусних інфекцій слід вдаватися не лише до специфічних методів профілактики захворювань, як-то щеплення. Дієвими є й неспецифічні методи, зокрема застосування масок

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно