Перелік лікарських засобів, що закуповуються на основі угод зі спеціалізованими організаціями в 2017 році

17 липня 2017 56

12 липня Кабінет Міністрів України ухвалив Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до необхідних лікарських засобів та медичних виробів шляхом здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі» та зміни до Податкового кодексу України, затвердивши перелік лікарських препаратів та медичних виробів, які необхідно купувати на підставі договорів закупівлі зі спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі за бюджетною програмою відповідно до напрямів використання бюджетних коштів у 2017 році.

Завдяки цьому рішенню Міністерство охорони здоров’я України має змогу найближчим часом закупити медикаменти  відповідно до бюджетної програми «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру». Крім того такі зміни законодавства створюють сприятливе середовище для пацієнтів, у якому вони мають змогу своєчасно отримати доступ до необхідних лікарських препаратів та медичних засобів.

Перелік лікарських засобів, що закуповуються на основі угод зі спеціалізованими організаціями в 2017 роціЧитайте: "Правила виписування рецептів на лікарські засоби: запитання та відповіді"

Протягом 2015-2016 років спеціалізованими організаціями було проаналізовано закупівлі медичних закладів. Дані організації змогли закупити ліками та медпрепаратами дешевше, ніж Міністерство у попередні роки, що забезпечило економію бюджетних коштів. Також це дало можливість забезпечити більше пацієнтів додатковими лікарськими засобами. Крім того явною перевагою закупівель через спеціалізовані організації є їхня прозорість — тепер це ефективний механізм подолання корупції в закупівлях. Затверджений перелік ліків та медпрепаратів включає 23 номенклатури.

Перелік лікарських засобів, що закуповуються міжнародними організаціямив 2017 році 

Скачайте перелік лікарських засобів, що закуповуються на основі угод зі спеціалізованими організаціями в 2017

Нагадаємо, що при наявності невикористаних коштів після закупівлі необхідної кількості лікарських засобів та медичних виробів з переліку, МОЗ зможе закупити додаткову кількість товарів.

Читайте в е-журналі «Довідник головної медичної сестри»:

Використання масок під час епідемії

Під час епідемії гострих респіраторних вірусних інфекцій слід вдаватися не лише до специфічних методів профілактики захворювань, як-то щеплення. Дієвими є й неспецифічні методи, зокрема застосування масокПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах