З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Наші читачі — обличчя сучасної медицини (жовтень)

 • 10 листопада 2015
 • 54

Продовжуємо щомісячну рубрику порталу — коротка розповідь про справжніх професіоналів своєї справи, які стали обличчями наших журналів

На обкладинці жовтневого випуску журналу для головних лікарів «Управління закладом охорони здоров’я» —  головний лікар КЗ «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради, Валентина АНДРОН.

Комунальний заклад   «Канівський центр первинної  медико-санітарної допомоги»  Канівської районної ради утворено в результаті реорганізації  Канівської центральної  лікарні.  Заклад  розпочав свою роботу з 01.01.2014 року, забезпечує  44 800 мешканців міста Канева та району своєчасною, якісною та ефективною первинною медико-санітарною допомогою.

Одною з пріоритетних   цілей  закладу є  звільнення  від перевантаження та неефективної роботи другого  та третього  рівнів надання медичної допомоги, тобто районної лікарні та обласних лікувальних закладів.

До структури центру входять:

 • Адміністративна частина;
 • Бухгалтерія ;
 • Інформаційно-аналітичний відділ;
 • Господарська частина;

49 лікувально-профілактичних підрозділів :

 • 7  амбулаторій загальної практики сімейної медицини ;
 • 3  фельдшерсько  - акушерські  пункти;
 • 29 фельдшерських пунктів ;

Колектив закладу нараховує 16 лікарів загальної практики – сімейної медицини, 6   лікарів – педіатрів, 6 сестер медичних дільничних, 39 сестер медичних загальної практики – сімейної медицини, 6 акушерок та 30 фельдшерів, 74 особи немедичного персоналу. 

Джерелом фінансування  центру є кошти державного, районного, міського та сільських  бюджетів. З початку року  на фінансування нашого закладу спрямовано 30% від видатків на охорону здоров’я  міста Канева та району. Активно співпрацюють з Центром інвестори, зокрема ПРАТ «Миронівський хлібопродукт» та громадська організація «Друзі Канева» з м. Фірзен. В 2015 році ними надано благодійної допомоги на суму 70246 грн.

З  19 грудня 2014 року  введено в експлуатацію новий корпус в якому розташовано адміністративно –господарська частина та Канівська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини  КЗ “Канівський центр первинної  медико-санітарної допомоги” це створило комфортні умови для роботи персоналу Центру та  позитивно впливає на якість  медичного обслуговування населення. В амбулаторії працюють кабінети:  функціональної  діагностики, маніпуляційний, щеплень, тонометрії, оглядовий, здорової дитини та здорового способу життя. При кожній амбулаторії загальної практики - сімейної  медицини розгорнуті ліжка денних стаціонарів. Широко використовується такий метод надання медичної допомоги як стаціонар вдома. Стаціонарозамінні  форми надання медичної допомоги впродовж останніх 10 років довели свою зручність та ефективність для пацієнтів та економічну обґрунтованість. Так як на території району функціонують: Канівська центральна районна лікарня відділення  Комунальна установа  «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради»  та наш Центр організацією надання медичної допомоги ветеранам війни та праці учасникам антитерорестичної операції воїнам Афганістану, населенню постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС  займаються саме наші медичні працівники.

В закладі функціонують електронні реєстри:

 • постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС ;
 • ветеранів війни;
 • учасників АТО;
 • цитологічних досліджень жінок.

Редакція журналу «Управління закладом охорони здоров’я» бажає колективу Центру та її керівнику, Андрон Валентині, професійних успіхів та натхненної праці, а також надійних партнерів, вдячних пацієнтів та подальшого розвитку.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно