Більше половини дітей в Україні вакциновані від поліомієліту вже у першому раунді імунізації

10 листопада 2015
41
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Керівництво Міністерства охорони здоров’я України та представники міжнародних організацій ВООЗ та ЮНІСЕФ 9 листопада прозвітували в Кабінеті Міністрів України про результати проведення першого раунду додаткової вакцинації від поліомієліту

Керівництво Міністерства охорони здоров’я України та представники міжнародних організацій ВООЗ та ЮНІСЕФ 9 листопада прозвітували в Кабінеті Міністрів України про результати проведення першого раунду додаткової вакцинації від поліомієліту в Україні

У першому раунді додаткової імунізації проти поліомієліту, що проходив у період 19 жовтня-9 листопада 2015 року, планувалось охопити щепленнями 2 314 988 дітей. Міністр охорони здоров’я Олександр КВІТАШВІЛІ зазначив, що станом на 6 листопада вакциновано 1 244 257 дітей, що становить 53,7 % від загальної кількості, і це є гарним показником.

Найефективніше провакцинували дітей в Кіровоградській, Миколаївській і Хмельницькій областях. Найменше охоплені щепленнями Київ, Одеська і Донецька області.

Вакцина, надана для щеплень, використовувалася раціонально. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) надасть Україні чергову партію вакцин ОПВ у кількості 4,4 млн. доз, що повністю задовольнить потребу у вакцинах для другого раунду додаткової імунізації, який має розпочатися 30 листопада.

logo