Більше половини дітей в Україні вакциновані від поліомієліту вже у першому раунді імунізації

10 листопада 2015 26
Керівництво Міністерства охорони здоров’я України та представники міжнародних організацій ВООЗ та ЮНІСЕФ 9 листопада прозвітували в Кабінеті Міністрів України про результати проведення першого раунду додаткової вакцинації від поліомієліту

Керівництво Міністерства охорони здоров’я України та представники міжнародних організацій ВООЗ та ЮНІСЕФ 9 листопада прозвітували в Кабінеті Міністрів України про результати проведення першого раунду додаткової вакцинації від поліомієліту в Україні

У першому раунді додаткової імунізації проти поліомієліту, що проходив у період 19 жовтня-9 листопада 2015 року, планувалось охопити щепленнями 2 314 988 дітей. Міністр охорони здоров’я Олександр КВІТАШВІЛІ зазначив, що станом на 6 листопада вакциновано 1 244 257 дітей, що становить 53,7 % від загальної кількості, і це є гарним показником.

Найефективніше провакцинували дітей в Кіровоградській, Миколаївській і Хмельницькій областях. Найменше охоплені щепленнями Київ, Одеська і Донецька області.

Вакцина, надана для щеплень, використовувалася раціонально. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) надасть Україні чергову партію вакцин ОПВ у кількості 4,4 млн. доз, що повністю задовольнить потребу у вакцинах для другого раунду додаткової імунізації, який має розпочатися 30 листопада.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах