text
Медична справа

Розпочала роботу комісія з конфіденційного розслідування випадків материнської смертності

  • 1 серпня 2017
  • 246

Це дослідження дасть змогу знизити рівень материнської захворюваності і смертності, поліпшити якість медичних послуг вагітним, роділлям і породіллям і усунути системні порушення, які спричинюють смертність жінок.

В МОЗ повідомили про початок роботи комісії з конфіденційного вивчення випадків материнської смерті.

Конфіденційне дослідження –  форма перинатального аналізу,  мета якого – виявити медичні і немедичні фактори, які призвели до смерті  жінки під час вагітності, пологів чи в післяпологовий період.  

В складі комісії — незалежні експерти галузі. Комісія буде працювати відповідно до Порядку проведення конфіденційного розслідування  випадків материнської смертності і розглядати всі випадки материнської смертності, зареєстровані в Україні.  

Розпочала роботу комісія з конфіденційного розслідування випадків материнської смертностіЧитайте: "Шляхи профілактики материнської смертності в Україні"

 

Окрім виявлення системних недоліків в організації медичної допомоги вагітним, роділлям і породіллям та оцінювання якості догляду на всіх рівнях надання медичної допомоги, комісія також буде виявляти соціальні причини материнської смертності в Україні. Конфіденційне дослідження в Україні впроваджується згідно з рекомендаціями ВООЗ і Фонду народонаселення ООН.

Читайте в е-журналі «Довідник головної медичної сестри»:

Прегравідарна підготовка пацієнтів: крок за кроком

Неабиякого поширення нині набуває прегравідарна підготовка — піклування про здоров’я майбутніх батьків та ненародженої дитини, яке розпочинається ще до запліднення. Утім часто в сімейної пари недостатньо знань, аби оптимально організувати необхідний їм комплекс діагностичних, профілактичних і лікувальних заходів. Допомогти подружжю може медична сестра, надавши поради та рекомендації

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!