Бланки листків непрацездатності надійдуть в регіональні медзаклади в серпні

4 серпня 2017 92
Бланки листків непрацездатності, які закупили за допомогою Prozorro на аукціоні 18 липня, будуть розподілені в регіони цього серпня.

Переможець торгів – ДП Поліграфічний комбінат «Зоря». За інформацією, яку оприлюднили в МОЗ, завдяки укладеному договору вдалося заощадити більше 230 тисяч гривень. Усього на бланки листків непрацездатності витратили 2 768 912,64 грн, хоча попередньо на цю потребу виділили 3 мільйони гривень.

Бланки листків непрацездатності надійдуть в регіональні медзаклади в серпні.Читайте: "Заповнення медичних форм: роз’яснення МОЗ"

  Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах