Відомі імена медиків, які отримали Орден Святого Пантелеймона

11 серпня 2017 69
В середу, 9 серпня, відбулося урочисте вручення Ордена Святого Пантелеймона.

Нагороду вручали в 5 номінаціях:

«Кращий лікар»Михайло Каштальян, доктор медичних наук, завідувач кафедри загальної хірургії та воєнної медицини Одеського національного медичного університету.В 2014 році він відповідав за розгортання військових госпіталів в зоні АТО. Також першим в польових умовах запропонував використання ендоскопічної апаратури та самостійно проводив операції.

«Кращий медик» — Мирослава Савчак, фельдшер пункту екстреної медичної допомоги з Львівської області.   В 2015 році взяла відпустку та добровольцем поїхала в АТО, де працювала в Першій медичній роті. Пізніше була мобілізована та служила в батальйоні імені генерала Кульчицького.

«Новатор охорони здоров‘я» Сергій Слісаренко, доктор медичних наук, керівник Дніпропетровського центру термічної травми і пластичної хірургії. Більше 30 років він оперує пацієнтів з множинними опіковими травмами, за час АТО в його відділенні надавали медичну допомогу більше 400 бійців з опіками тіла.  

 «Міжнародна співпраця в охороні здоров’я» – Хубертус фон Фос, педіатр з німеччини, керівник Мюнхенського дитячого реабілітаційного центру. За його підтримки в Україні були створені більше 100 реабілітаційних центрів для дітей з ураженнями нервової системи, в яких  пройшли лікування і реабілітацію більше 20 тисяч маленьких пацієнтів. За 25 років співпраці педіатра з Україною були реалізовані медичні проекти спільною вартістю 25 млрд. євро.

Пам’ятний знак  в номінації «Служіння суспільству» посмертно присуджений санінструктору  80-ї окремої десантно-штурмової бригади, кіборгу Ігорю Зіничу. Він провів в Донецькому аеропорту рекордні 34 дні, облаштував в підвалах терміналу медпункт, де надавав медичну допомогу пораненим. Був поранений, але відмовився від ротації. Загинув 20 січня 2015 під завалами термінала Донецького аеропорту. Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах