Електронна система обліку ліків у медзакладах запрацює вже цієї осені

22 серпня 2017 484
Недосконала система обліку залишків лікарських засобів та розрахунок потреби в ліках в регіональних закладах охорони здоров’я — одна з головних проблем процесу закуповування ліків. Читайте, як МОЗ виправить ці недоліки!

Медичні заклади несвоєчасно інформують МОЗ про наявність ліків та їх термін придатності. Ці фактори перешкоджають раціональному перерозподілу препаратів у ті медичні заклади, які мають в них потребу. Більше того, невикористані залишки списують, що розцінюється як нераціональне використання державних коштів.

Електронна система обліку ліків у медзакладах запрацює вже цієї осеніЧитайте: "Міжнародний день лікаря — святкуємо 2 жовтня!"

 

Отож, щоб усунути проблему, МОЗ цієї осені впроваджуватиме комплексну електронну систему обліку ліків у регіонах. Система дасть змогу точно розрахувати потребу в лікарських засобах, відстежувати процес їх використання та ефективно розподіляти залишки препаратів, які закупили на державні кошти.

Електронна система обліку ліків у медзакладах запрацює вже цієї осеніЧитайте: "Колективний договір в лікарні: алгоритм розробки" 

Також в МОЗ зазначають, що завдяки рекомендаціям міжнародних організацій цього року вдалося усунути з держзакупівель застарілі препарати та замінити їх своєчасними та ефективними. Також за висновками Розрахункової палати міжнародні організації допомогли заощадити близько 40% бюджету на ліки, а деякі препарати закуповувалися  у 26 разів дешевше, ніж під керівництвом МОЗ в 2015 році. Заощаджені кошти спрямовують на додаткову закупівлю ліків. Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах