В КМ затвердили план реалізації Концепції розвитку системи громадського здоров’я

23 серпня 2017 43
Уряд затвердив план заходів щодо реалізації Концепції розвитку системи громадського здоров’я. Вони спрямовані на створення ефективної суспільного здоров’я та заохочення до здорового способу життя.

Розпорядження Кабінету Міністрів "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку системи громадського здоров'я" від 18 серпня 2017 р. N 560-р.

План заходів щодо реалізації Концепції розвитку системи громадського здоров’я.Читайте: "Примусова госпіталізація пацієнтів з інфекційними захворюваннями: законодавство та порядок"

Основні напрямки роботи в межах Концепції: 

 • Розробка проекту закону України «Про систему громадського здоров’я»
 • Ззміни до Закону України "Про затвердження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014 - 2018 роки". 

Читайте про протидію ВІЛ на рівні медичного закладу.

 • Затвердження Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку.
 • Схвалення Стратегії з безпеки та захисту населення від загроз біологічного та хімічного походження та затвердження плану заходів щодо її реалізації.
 • Затвердження Порядку реагування на надзвичайні події відповідно до вимог Міжнародних медико-санітарних правил (2005).

Читайте про медичну допомогу в надзвичайних ситуаціях

 • Розроблення та затвердження Комунікаційної стратегії з пріоритетних питань громадського здоров'я.
 • Розроблення та впровадження спеціалізованої програми з підвищення кваліфікації епідеміологів.
 • Розроблення та затвердження стандартів освіти та освітніх програм за спеціальністю 229 "Громадське здоров'я" для забезпечення триступеневої підготовки (бакалаврату, магістратури та доктора філософії) та безперервного професійного розвитку.
 • Розроблення плану заходів з розвитку кадрових ресурсів у системі громадського здоров'я.
 • Внесення змін до національного класифікатора України ДК 003:2010 "Класифікатор професій" за напрямом "громадське здоров'я".

Також багато заходів планується для налагодження роботи лабораторної мережі закладів охорони здоров’я, впровадження електронних інформаційних систем тощо.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


 • Ми в соцмережах