Угода з «BMJ»: міжнародні інформаційні ресурси відкриті для українських лікарів

28 серпня 2017 49
МОЗ повідомило про підписання Меморандуму про взаєморозуміння з Британським медичним журналом («BMJ»). Ця угода фактично дає акредитацію виданню на роботу в сфері підвищення кваліфікації та професійної перепідготовки українських лікарів.

Відтепер українські клініцисти та медичні професіонали матимуть доступ до інформаційних ресурсів доказової медичної інформації, серед яких BMJ Best Practice» і «BMJ Learning» («Найкраща практика «BMJ» та «Навчання з BMJ»).  Це дає можливість покращити рівень діагностики, лікування та захисту від інфекційних і неінфекційних захворювань для лікарів України.

Як організовуватиметься робота зі джерелами? 

Ресурси, підготовлені міжнародними експертами, українські фахівці аналізують, адаптують для національного користування, перекладають українською мовою та публікують для он-лайн чи оф-лайн користування.

Таку Програму дій підтримали в МОЗ та Робоча група.

 «Сьогодні клініцисти стикаються з величезним масивом постійно мінливої інформації, тож із кожним днем стає все важче підтримувати теоретичні і практичні знання на належному рівні. Ми пишаємося тим, що можемо скористатись нашим міжнародним досвідом для того, щоб надавати перевірені й доказові знання українським професіоналам сфери охорони здоров’я».

Міталі Врозинскі (Mitali Wroczynski), Голова Департаменту зі стратегічного партнерства «BMJ»

Угода з «BMJ»: міжнародні інформаційні ресурси відкриті для українських лікарівЧитайте: "Медична доказова інформація: відбираємо джерела"

 Довідка: 

«Найкраща практика «BMJ» («BMJ Best Practice») – це онлайн-інструмент, який надає лікарям швидкий і простий доступ до актуальної інформації під час постановки діагнозу або прийняття рішень щодо лікування пацієнтів. Ресурс поновлюється щодня і базується на останніх доказових дослідженнях, рекомендаціях і експертній думці. Це забезпечує поетапні настанови щодо діагностики, прогнозування, лікування й профілактики.

Ознайомитися з переліком послуг можна за посиланням.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах