З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Угода з «BMJ»: міжнародні інформаційні ресурси відкриті для українських лікарів

  • 28 серпня 2017
  • 62

МОЗ повідомило про підписання Меморандуму про взаєморозуміння з Британським медичним журналом («BMJ»). Ця угода фактично дає акредитацію виданню на роботу в сфері підвищення кваліфікації та професійної перепідготовки українських лікарів.

Відтепер українські клініцисти та медичні професіонали матимуть доступ до інформаційних ресурсів доказової медичної інформації, серед яких BMJ Best Practice» і «BMJ Learning» («Найкраща практика «BMJ» та «Навчання з BMJ»).  Це дає можливість покращити рівень діагностики, лікування та захисту від інфекційних і неінфекційних захворювань для лікарів України.

Як організовуватиметься робота зі джерелами? 

Ресурси, підготовлені міжнародними експертами, українські фахівці аналізують, адаптують для національного користування, перекладають українською мовою та публікують для он-лайн чи оф-лайн користування.

Таку Програму дій підтримали в МОЗ та Робоча група.

 «Сьогодні клініцисти стикаються з величезним масивом постійно мінливої інформації, тож із кожним днем стає все важче підтримувати теоретичні і практичні знання на належному рівні. Ми пишаємося тим, що можемо скористатись нашим міжнародним досвідом для того, щоб надавати перевірені й доказові знання українським професіоналам сфери охорони здоров’я».

Міталі Врозинскі (Mitali Wroczynski), Голова Департаменту зі стратегічного партнерства «BMJ»

Угода з «BMJ»: міжнародні інформаційні ресурси відкриті для українських лікарівЧитайте: "Медична доказова інформація: відбираємо джерела"

 Довідка: 

«Найкраща практика «BMJ» («BMJ Best Practice») – це онлайн-інструмент, який надає лікарям швидкий і простий доступ до актуальної інформації під час постановки діагнозу або прийняття рішень щодо лікування пацієнтів. Ресурс поновлюється щодня і базується на останніх доказових дослідженнях, рекомендаціях і експертній думці. Це забезпечує поетапні настанови щодо діагностики, прогнозування, лікування й профілактики.

Чи може медзаклад самостійно знищувати наркотичні препарати

Практичні поради
Тетяна Загородна,головний спеціаліст відділу контролю за дотриманням ліцензійних умов діяльності з обігу підконтрольних речовин Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками
Родичі померлого хворого повернули до закладу охорони здоров’я невідкриті ампули наркотичних засобів. Чи має право заклад з ліцензією знищувати їх самостійно, без залучення Нацполіції та визначення методу знищення Держлікслужбою? Адже це суперечить постанові КМУ № 589

Ознайомитися з переліком послуг можна за посиланням.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно