З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

МОЗ України та британське закупівельне агенство Crown Agents нарешті підписали важливий договір на суму понад 750 млн. гривень

  • 9 листопада 2015
  • 47

Міністерством охорони здоров’я України та британським закупівельним агентством Crown Agents був підписаний договір на суму, що перевищує 750 млн. гривень. Предмет і умови договору читайте у статті

Міністерством охорони здоров’я України та британським агентством Crown Agents, що стало однією з трьох визначених Кабінетом Міністрів організацій для закупівель лікарських засобів та медичних виробів, 6 листопада 2015 року був підписаний договір на суму 750 065 700 грн.

Договором передбачаються закупівлі:

  • онкологічних та онкогематологічних препаратів;
  • хіміопрепаратів;
  • радіологічних препаратів;
  • препаратів супроводу онкологічних хворих.

Присутня на прес-конференції з приводу підписання документа Кріна ЛАВЕРІ, Перший секретар Посольства Великобританії в Україні, пояснила: «Агентство допомагає покращити власні можливості країн не лише в питанні розбудови системи державних закупівель. Якщо співпраця Міністерства охорони здоров’я та Crown Agents буде успішною, цей формат можна буде задіяти в інших сферах управління України».

Міністр охорони здоров’я Олександр КВІТАШВІЛІ нагадав, що договір з Crown Agents не єдиний, що стосується співпраці з міжнародними компаніями: сумарно Міністерству на міжнародні закупівлі передано програм на 2 млрд. 197 млн. грн., що складає майже 60% державних закупівель. Міністр сподівається, що у 2016 році вирішення питання закупівель ліків буде стовідсотково передане іноземним організаціям.

Заступник Міністра охорони здоров’я Ігор ПЕРЕГІНЕЦЬ додав, що залучення міжнародних механізмів до здійснення державних закупівель допомагає забезпечити ліками пацієнтів у найкоротший термін і без корупції.

Крістін ДЖЕКСОН, старший консультант агентства з питань закупівель Crown Agents, запевнила, що усі національні виробники, дистриб’ютори та постачальники зможуть взяти участь у тендерах. При цьому, кожна компанія, що не переможе, отримає прозору і вичерпну відповідь щодо відмови, а також рекомендації для подальшої участі в тендерах.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно