• Головна сторінка
  • » Новини
  • » МОЗ України та британське закупівельне агенство Crown Agents нарешті підписали важливий договір на суму понад 750 млн. гривень

МОЗ України та британське закупівельне агенство Crown Agents нарешті підписали важливий договір на суму понад 750 млн. гривень

9 листопада 2015 47
Міністерством охорони здоров’я України та британським закупівельним агентством Crown Agents був підписаний договір на суму, що перевищує 750 млн. гривень. Предмет і умови договору читайте у статті

Міністерством охорони здоров’я України та британським агентством Crown Agents, що стало однією з трьох визначених Кабінетом Міністрів організацій для закупівель лікарських засобів та медичних виробів, 6 листопада 2015 року був підписаний договір на суму 750 065 700 грн.

Договором передбачаються закупівлі:

  • онкологічних та онкогематологічних препаратів;
  • хіміопрепаратів;
  • радіологічних препаратів;
  • препаратів супроводу онкологічних хворих.

Присутня на прес-конференції з приводу підписання документа Кріна ЛАВЕРІ, Перший секретар Посольства Великобританії в Україні, пояснила: «Агентство допомагає покращити власні можливості країн не лише в питанні розбудови системи державних закупівель. Якщо співпраця Міністерства охорони здоров’я та Crown Agents буде успішною, цей формат можна буде задіяти в інших сферах управління України».

Міністр охорони здоров’я Олександр КВІТАШВІЛІ нагадав, що договір з Crown Agents не єдиний, що стосується співпраці з міжнародними компаніями: сумарно Міністерству на міжнародні закупівлі передано програм на 2 млрд. 197 млн. грн., що складає майже 60% державних закупівель. Міністр сподівається, що у 2016 році вирішення питання закупівель ліків буде стовідсотково передане іноземним організаціям.

Заступник Міністра охорони здоров’я Ігор ПЕРЕГІНЕЦЬ додав, що залучення міжнародних механізмів до здійснення державних закупівель допомагає забезпечити ліками пацієнтів у найкоротший термін і без корупції.

Крістін ДЖЕКСОН, старший консультант агентства з питань закупівель Crown Agents, запевнила, що усі національні виробники, дистриб’ютори та постачальники зможуть взяти участь у тендерах. При цьому, кожна компанія, що не переможе, отримає прозору і вичерпну відповідь щодо відмови, а також рекомендації для подальшої участі в тендерах.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах