В Чернігові запрацювало відділення паліативної допомоги дітям

7 вересня 2017 19
В чернігівському в обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів створено паліативне відділення для важкохворих дітей. Це перше відділення в цьому регіоні. Загалом в Україні більше 70 000 дітей потребують паліативної допомоги.

Приміщення було реконструйовано за державні кошти, а обладнання придбали за кошти меценатів. Надалі заплановано паліативне відділення в обласній дитячій лікарні та обласному онкодиспансері. Поки в Чернігові працює бригада дитячої паліативної допомоги. Діти з важкими неврологічними захворюваннями  перебувають під наглядом медичних фахівців цілодобово.

Читайте більше:Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах