Що показали лабораторні дослідження після аварії на Запорізькій АЕС: коментар СЕС

4 листопада 2015 14
У зв’язку із повідомленням про дефект у турбінному відділенні першого енергоблоку Запорізької атомної електростанції фахівці Державної санітарно-епідеміологічної служби у Запорізькій області збільшили кількість замірів та лабораторних досліджень

Фахівці Державної санітарно-епідеміологічної служби у Запорізькій області збільшили кількість замірів та лабораторних досліджень у зв’язку із повідомленням про дефект у турбінному відділенні першого енергоблоку Запорізької атомної електростанції. Протягом дня 2 листопада відібрано три проби, ще дві — зранку третього листопада.

Радіаційний фон у районі розташування атомної електростанції відповідає природним значенням і складає 8-12 мкр/год. Відхилень виявлено не було. Рівень гамма-фону у місті Запоріжжі не перевищує звичайних показників і складає 12-15 мкр/год.

За даними прес-служби Запорізької АЕС, 2 листопада утворився дефект імпульсної трубки на трубопроводі живильної води в турбінному відділенні першого енергоблоку Запорізької атомної електростанції. Енергоблок № 1 було відключено від мережі для усунення дефекту. Виходу радіоактивних елементів в навколишнє середовище не було зафіксовано.

Після усунення несправності о 21:22 3 листопада енергоблок № 1 був підключений до мережі. На даний момент на Запорізькій АЕС працюють 6 енергоблоків. Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах