text
Медична справа

Що показали лабораторні дослідження після аварії на Запорізькій АЕС: коментар СЕС

  • 4 листопада 2015
  • 14

У зв’язку із повідомленням про дефект у турбінному відділенні першого енергоблоку Запорізької атомної електростанції фахівці Державної санітарно-епідеміологічної служби у Запорізькій області збільшили кількість замірів та лабораторних досліджень

Фахівці Державної санітарно-епідеміологічної служби у Запорізькій області збільшили кількість замірів та лабораторних досліджень у зв’язку із повідомленням про дефект у турбінному відділенні першого енергоблоку Запорізької атомної електростанції. Протягом дня 2 листопада відібрано три проби, ще дві — зранку третього листопада.

Радіаційний фон у районі розташування атомної електростанції відповідає природним значенням і складає 8-12 мкр/год. Відхилень виявлено не було. Рівень гамма-фону у місті Запоріжжі не перевищує звичайних показників і складає 12-15 мкр/год.

За даними прес-служби Запорізької АЕС, 2 листопада утворився дефект імпульсної трубки на трубопроводі живильної води в турбінному відділенні першого енергоблоку Запорізької атомної електростанції. Енергоблок № 1 було відключено від мережі для усунення дефекту. Виходу радіоактивних елементів в навколишнє середовище не було зафіксовано.

Після усунення несправності о 21:22 3 листопада енергоблок № 1 був підключений до мережі. На даний момент на Запорізькій АЕС працюють 6 енергоблоків. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно