У Києві горить один з корпусів дитячої лікарні

4 листопада 2015 28
У Києві на вулиці Чорновола спалахнула сильна пожежа в одному із корпусів дитячої лікарні

У Києві спалахнула сильна пожежа в одному із корпусів ДУ "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії" МОЗ України, що знаходиться на вулиці Чорновола, серед корпусів Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». 

Горів третій поверх Центру дитячої кардіохірургії. Пацієнти евакуйовані.

На даний момент пожежу ліквідовано. За попередніми даними, причиною стало коротке замикання. Окрім кабінету старшої медичної сестри, де трапилось загоряння, нічого не пошкоджено. Постраждалих немає.  Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах