Ольга БОГОМОЛЕЦЬ розповіла, що може завадити першому етапу реформування, запланованому на грудень

3 листопада 2015 34
Ольга БОГОМОЛЕЦЬ запропонувала винести на розгляд Верховної Ради постанову про проведення парламентських слухань на теми: «Про військово-медичну доктрину» і «Про реформу охорони здоров’я» вже цього тижня

Голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Ольга БОГОМОЛЕЦЬ наполягає на якнайшвидшому проведенні парламентських слухань про реформу охорони здоров’я. Народний депутат на засіданні Погоджувальної ради запропонувала винести на розгляд Верховної Ради постанову про проведення парламентських слухань на теми: «Про військово-медичну доктрину» і «Про реформу охорони здоров’я» вже цього тижня.

Розповідаючи про військово-медичну доктрину, Ольга БОГОМОЛЕЦЬ зазначила, що на парламентських слуханнях мають бути прописані десятки розроблених профільними комітетами і відомствами законів, які забезпечать захист, безпеку громадян України у випадках терористичних актів, воєнної небезпеки, що є дуже актуальним. Також голова Комітету з питань охорони здоров’я попросила розглянути проект постанови про проведення парламентських слухань на тему реформування сфери охорони здоров’я. За її словами, узгодження єдиної концепції реформи охорони здоров’я триває вже три місяці, але робота з Міністерством охорони здоров’я є доволі плідною. На грудень вже заплановано проведення засідання Національної ради реформ, тому парламентські слухання мають відбутися якомога швидше.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах