Ольга БОГОМОЛЕЦЬ розповіла, що може завадити першому етапу реформування, запланованому на грудень

3 листопада 2015
59
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Ольга БОГОМОЛЕЦЬ запропонувала винести на розгляд Верховної Ради постанову про проведення парламентських слухань на теми: «Про військово-медичну доктрину» і «Про реформу охорони здоров’я» вже цього тижня

Голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Ольга БОГОМОЛЕЦЬ наполягає на якнайшвидшому проведенні парламентських слухань про реформу охорони здоров’я. Народний депутат на засіданні Погоджувальної ради запропонувала винести на розгляд Верховної Ради постанову про проведення парламентських слухань на теми: «Про військово-медичну доктрину» і «Про реформу охорони здоров’я» вже цього тижня.

Розповідаючи про військово-медичну доктрину, Ольга БОГОМОЛЕЦЬ зазначила, що на парламентських слуханнях мають бути прописані десятки розроблених профільними комітетами і відомствами законів, які забезпечать захист, безпеку громадян України у випадках терористичних актів, воєнної небезпеки, що є дуже актуальним. Також голова Комітету з питань охорони здоров’я попросила розглянути проект постанови про проведення парламентських слухань на тему реформування сфери охорони здоров’я. За її словами, узгодження єдиної концепції реформи охорони здоров’я триває вже три місяці, але робота з Міністерством охорони здоров’я є доволі плідною. На грудень вже заплановано проведення засідання Національної ради реформ, тому парламентські слухання мають відбутися якомога швидше.

logo