З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Ольга БОГОМОЛЕЦЬ розповіла, що може завадити першому етапу реформування, запланованому на грудень

  • 3 листопада 2015
  • 34

Ольга БОГОМОЛЕЦЬ запропонувала винести на розгляд Верховної Ради постанову про проведення парламентських слухань на теми: «Про військово-медичну доктрину» і «Про реформу охорони здоров’я» вже цього тижня

Голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Ольга БОГОМОЛЕЦЬ наполягає на якнайшвидшому проведенні парламентських слухань про реформу охорони здоров’я. Народний депутат на засіданні Погоджувальної ради запропонувала винести на розгляд Верховної Ради постанову про проведення парламентських слухань на теми: «Про військово-медичну доктрину» і «Про реформу охорони здоров’я» вже цього тижня.

Розповідаючи про військово-медичну доктрину, Ольга БОГОМОЛЕЦЬ зазначила, що на парламентських слуханнях мають бути прописані десятки розроблених профільними комітетами і відомствами законів, які забезпечать захист, безпеку громадян України у випадках терористичних актів, воєнної небезпеки, що є дуже актуальним. Також голова Комітету з питань охорони здоров’я попросила розглянути проект постанови про проведення парламентських слухань на тему реформування сфери охорони здоров’я. За її словами, узгодження єдиної концепції реформи охорони здоров’я триває вже три місяці, але робота з Міністерством охорони здоров’я є доволі плідною. На грудень вже заплановано проведення засідання Національної ради реформ, тому парламентські слухання мають відбутися якомога швидше.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно