Екологічна інспекція суворо попередила підприємства Запоріжжя про кримінальну відповідальність

3 листопада 2015 59
Нещодавно пройшла нарада з питання екологічної безпеки у Запоріжжі та Запорізької області, на якій розроблялись заходи, які посилять контроль за діяльністю підприємств у природоохоронній сфері. Зокрема, обговорювались законодавчі зміни щодо повноважень екологічної інспекції

Нещодавно пройшла нарада з питання екологічної безпеки у Запоріжжі та Запорізької області, на якій розрозблялись заходи, які посилять контроль за діяльністю підприємств у природоохоронній сфері.

Зокрема, обговорювались:

  • законодавчі зміни щодо права екологічної інспекції на здійснення екологічного контролю;
  • відновлення роботи цілодобового екологічного поста у місті Запоріжжя;
  • налагодження взаємодії громадських інспекторів з органами влади і правоохоронцями.

Готові до співпраці у цьому напрямі і фахівці Держсанепідслужби регіону.

За оцінкою Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації за останні роки екологічна ситуація в Запорізькій області не поліпшилась. За перше півріччя 2015 року спостерігається збільшення обсягів викидів в атмосферу. 78% забруднення атмосферного повітря області вносять ВАТ «Запоріжсталь» та ВП Запорізька ТЕС.

Роман ТЕРЕХОВ, головний державний санітарний лікар Запорізької області, підкреслив, що за останні п’ять років зросла кількість серцево-судинних захворювань, перевищені загальноукраїнські показники захворювання на новоутворення, діабет, аномалії у новонароджених.

За результатами наради були прийняті рішення:

  • створити дієву систему реагування на ситуації несприятливих метеоумов розсіювання шкідливих викидів;
  • реконструювати та модернізувати пилогазоочисне та промислове обладнання промислових підприємств — основних забруднювачів атмосферного повітря;
  • перевірити хід кримінального провадження стосовно зафіксованих громадськими активістами порушень (працівники підприємств скидають промислові відходи у невстановлених для цього місцях).

Відповідні матеріали вже передані до правоохоронних органів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах