• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Організація та функціонування системи екстреної медичної допомоги: вивчаємо досвід польських колег

Організація та функціонування системи екстреної медичної допомоги: вивчаємо досвід польських колег

2 листопада 2015 68
Друга науково-практична конференція «Екстрена медицина в Польщі і Україні» відбулася 28 жовтня в Убліку (Польща). Серед організаторів й Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Друга науково-практична конференція «Екстрена медицина в Польщі і Україні» відбулася 28 жовтня в Убліку (Польща). Організатори заходу: Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Державна служба екстреної медичної авіації Польщі, Польська Асоціація працедавців екстреної медичної допомоги та профільна кафедра Варшавського медичного університету.

Україну на конференції представляли не лише фахівці з Івано-Франківська, але й зі Львова, Тернополя, Києва. Доповіді для обміну досвідом стосувалися екстреної медичної допомоги при значній кількості постраждалих пацієнтів, роботи диспетчерських служб, перспективи створення вертолітної екстреної медичної служби в Україні, навчання медичних кадрів.

Напередодні, 26-27 жовтня, там же відбулося чергове навчання для фахівців Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з питань організації порятунку людей у випадках одночасного ушкодження великої кількості осіб у вигляді інтегрованих з польськими службами порятунку симульованих ситуацій.

Перша така конференція успішно відбулася минулого року в Івано-Франківську.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах