Запрошуємо на вебінар від журналу «Держзакупівлі»

2 листопада 2015 76
Цифрове видавництво МЦФЕР пропонує 24 листопада переглянути вебінар «Закупівля комунальних послуг: по-новому та без помилок», організований редакцією журналу «Держзакупівлі»

Цифрове видавництво МЦФЕР пропонує 24 листопада переглянути вебінар «Закупівля комунальних послуг: по-новому та без помилок», організований редакцією журналу «Держзакупівлі».

Нещодавно у державних закупівлях відбулися чергові зміни. Так, 30.09.2015 оновлено Закон України «Про здійснення державних закупівель». А з 01.10.2015 введено у дію Закон України «Про ринок природного газу». Як позначаться ці зміни на проведенні закупівель комунальних послуг, на що замовникам слід звернути особливу увагу, аби провести закупівлю комунпослуг без порушень, — відповіді на ці та інші запитання отримайте на вебінарі від журналу «Держзакупівлі»!

Вебінар призначений для:
• членів комітету з конкурсних торгів
• учасників торгів
• інших фахівців, що працюють у сфері державних закупівель

ЛЕКТОР: 
Ярослава ДУБРОВА — головний спеціаліст Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА). Має багаторічний досвід роботи у сфері держзакупівель, Державній фінансовій інспекції, Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

У ПРОГРАМІ:
1. Нормативне врегулювання.
2. Окремі особливості закупівель комунальних послуг:
- визначення предмета закупівлі
- вибір процедури закупівлі та обгрунтування саме такого вибору
- нюанси застосування переговорної процедури закупівлі
- практичні ситуації, зразки оформлення документів
- укладання договору про закупівлю та законні підстави для внесення до нього змін
- продовження строку дії договору
3. Типові помилки при закупівлі комунальних послуг: як їх уникнути.
4. Відповіді на запитання слухачів. 

Для того, щоб узяти участь у вебінарі, необхідно пройти просту РЕЄСТРАЦІЮ!

Тривалість вебінару — 2 години

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ — 300 грн. (з ПДВ)
Для передплатників видань Цифрового видавництва МЦФЕР — 250 грн. (з ПДВ)


ВАЖЛИВО:
Для перегляду вебінару Вам потрібен комп’ютер з доступом до інтернету та навушники (або колонки). Крім того, на Вашому комп’ютері має бути встановлено Adobe Flash Player.
Adobe Flash Player — це універсальний безоплатний додаток, що дає змогу переглядати сторінки з динамічними елементами, аудіо- чи відеофрагментами. Ви можете завантажити такий додаток.

Аби уникнути проблем під час перегляду вебінару, Ви можете пройти простий тест обладанння, що дозволить перевірити можливість використовувати функції порталу на Вашому комп'ютері. 
Пройти тестПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах