Перша медична допомога по-новому: співпрацюємо з United Hatzalah

12 лютого 2018 101
МОЗ у співпраці з ізраїльською організацією United Hatzalah та місцевими громадськими організаціями організують в одному з регіонів України службу безплатної екстреної допомоги.

Запуск служби розпочнеться з того, що ізраїльська волонтерська організація в одній з українських областей започаткує службу екстреної допомоги, яка повністю працюватиме за зразком ізраїльських. В службі навчатимуть місцевих жителів правильно та ефективно надавати першу медичну допомогу. Надалі позитивний досвід передаватимуть волонтерам інших областей. 

United Hatzalah – ізраїльська волонтерська організація, членами якої є більше 4000 медичних працівників. Мета організації – першими надавати медичну допомогу ще до приїзду швидкої на місце події. Для цього волонтери, які знаходяться найближче територіально мають змогу щонайшвидше  надати допомогу і будуть доступні цілодобово.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Спробуйте безплатно

Читайте безплатний презентаційний номер е-журналу «Управління закладом охорони здоров’я». Ознайомтеся із функціоналом і сервісами. Оцініть переваги е-журналу в дії!

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «ЗБІРНИК посадових інструкцій лікарів та керівників ЛПЗ»

для передплатників е-журналу «Управління закладом охорони здоров'я»

Читати книгу




© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль