Відбулась зустріч представників Міністерств охорони здоров’я України та Польщі

16 березня 2016 50

Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра ПАВЛЕНКО 15 березня 2016 року зустрілась у Варшаві із заступником Міністра охорони здоров’я Республіки Польща Мареком ТОМБАРКЕВИЧЕМ.

Сторони дійшли згоди щодо питань Національної політики лікарських засобів, освіти та обміну досвідом в процесі реформування медичної галузі.

Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра ПАВЛЕНКО розповіла, що під час зустрічі обговорили досвід Польщі у запровадженні процедури реімбурсації ліків, питання державної політики з лікарських засобів, ціноутворення та державних видатків на ліки. Також польські колеги поділилися досвідом, здобутим у процесі реформування медицини.

Буде укладена угода про співробітництво та можливість подальшого обміну досвідом.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах