Expertus: Медзаклад стартував! Випробуйте можливості системи!

20 березня 2018 475
Expertus: Медзаклад — онлайн-інструмент для ефективної роботи керівників медзакладу в умовах реформи. Це правова підтримка в час мінливого і суперечливого законодавства, чіткі рекомендації експертів щодо робочих ситуацій, в яких інші лиш розводять руками і чекають вказівок від МОЗ. Станьте одним із лідерів — випробуйте можливості Expertus: Медзаклад просто зараз!

Вперше в Україні почала роботу Expertus: Медзаклад для керівників галузі охорони здоров’я: головлікаря, його заступників, головних і старших медсестер.

«В Expertus: Медзаклад — зручний пошук необхідної інформації, є розлогі професійні консультації. — Вкрай важливі рубрики з охорони праці, інформаційних технологій, медичного права. А головне – всі матеріали актуальні та необхідні медикам для реалізації реформ і переходу до автономізації закладів», — коментуєголовний лікар Маргаріта Шмельова.

Тепер ви отримаєте відповідь на гострі питання та експертні консультації від авторитетних експертів галузі з міністерств та відомств щодо прав працівників і пацієнтів, кадрових питань, лікувальної справи, ведення документації, ризиків і можливостей медзакладу.

Expertus: Медзаклад допоможе:

  • Не прогавити жодної законодавчої зміни
  • Перебудувати роботу під реформу галузі охорони здоров’я
  • Швидко підготувати документ
  • Знайти аргументи для перевіряльника

Система підходить для керівників усіх медичних закладів — як приватних, комунальних некомерційних, так і бюджетних.

Система поєднує алгоритми та готові рішення проблемних ситуацій від офіційних органів, посадовців і провідних експертів галузі.

Експерти Системи — досвідчені управлінці, практики та фахівці компетентних державних органів, які готують для Вас консультації, робочі ситуації, інструкції, таблиці, пам’ятки, алгоритми тощо. У кожній робочій ситуації — відповідь на фахові питання з посиланнями на конкретний пункт нормативного документа.


 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Спробуйте безплатно

Читайте безплатний презентаційний номер е-журналу «Управління закладом охорони здоров’я». Ознайомтеся із функціоналом і сервісами. Оцініть переваги е-журналу в дії!

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.

Книжкова полиця
«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «ЗБІРНИК посадових інструкцій лікарів та керівників ЛПЗ»

для передплатників е-журналу «Управління закладом охорони здоров'я»

Читати книгу
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль