text
Медична справа

Посол Великобританії в Україні Джудіт ГОФ підтримала здійснення реформ та захист населення від інфекційних хвороб

  • 27 жовтня 2015
  • 39

Міністр охорони здоров’я Олександр КВІТАШВІЛІ 26 жовтня провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Джудіт ГОФ, яка висловила Міністрові підтримку в питанні ухвалення законопроектів Міністерства

Міністр охорони здоров’я Олександр КВІТАШВІЛІ 26 жовтня провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Джудіт ГОФ.

Міністр охорони здоров’я та Посол Великої Британії обговорили перебіг впровадження реформи медичної галузі в Україні. Пані ГОФ висловила підтримку Олександру КВІТАШВІЛІ в питанні необхідності ухвалення законопроектів, підготовлених Міністерством охорони здоров’я.

Маються на увазі законопроекти Міністерства охорони здоров’я, які не отримали підтримку профільного Комітету ВР: що покликані змінити принцип господарської діяльності медичних закладів і передбачають їхню автономність: можливість мати рахунки в банках та вільно розпоряджатися власним бюджетом, а також можливість легально отримувати кошти від фізичних та юридичних осіб.

Посол Великобританії схвалила рішучі кроки Міністерства щодо проведення програми додаткової імунізації проти поліомієліту. В усіх областях України розпочато перший тур трираундової вакцинації, процес контрольований Міністром охорони здоров’я та його заступниками.

Також на зустрічі обговорювались міжнародні закупівлі. Пані ГОФ схвально оцінила ініціативу Міністерства охорони здоров’я передачі частини державних закупівель міжнародним організаціям. Наразі в Міністерстві охорони здоров’я планується підписання Договору з Програмою Розвитку ООН (ПРООН) та консультаційне засідання за участю закупівельного агентства Crown Agents.

Раніше Міністерством був підписаний Меморандум про надання послуг із закупівлі з дитячим фондом ЮНІСЕФ.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно