Умови перебування дітей у навчальних закладах можна буде перевірити в інтернеті

23 жовтня 2015
54
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Новий сервіс став доступний на сайті Держсанепідслужби у місті Києві. Відтепер інформація про результати моніторингу навчальних закладів столиці буде доступна в режимі онлайн

Новий сервіс став доступний на сайті Держсанепідслужби у місті Києві. Відтепер інформація про результати моніторингу навчальних закладів столиці буде доступна в режимі онлайн

Олег РУБАН, головний санітарний лікар міста Києва розповів, що рішення про комплексний аналіз умов перебування дітей у закладах освіти було прийняте після випадку в одній із столичних гімназій. Протягом четвертого кварталу Держсанепідслужба міста Києва ретельно проаналізує усі навчальні заклади столиці на відповідність нормам санітарного законодавства, після цього фахівцями будуть заповнені електронні реєстраційно-контрольні картки. Інформація із такої картки автоматично відображатиметься на інтерактивній мапі санітарно-епідемічної відповідності навчальних закладів столиці і буде цілодобово доступна відвідувачам сайту Держсанепідслужби міста Києва. Нині вже доступний тестовий варіант цієї мапи.

В електронній картці міститиметься інформація про організацію харчування, питний режим, освітленість, мікроклімат, шум, вологість, рух повітря, стан водопроводів, каналізації та туалетів у закладах. А також стан медичного забезпечення, зокрема, матеріально-технічний стан спеціалізованого кабінету, забезпеченість медичними кадрами, проходження медогляду персоналом, охоплення дітей щепленнями, рівень туберкулінодіагностики, інформація про рівень захворюваності дітей у закладі за попередній рік, відсотковий склад інфекційної захворюваності, травматизму, розподіл хронічних хвороб (захворюваність органів дихання, травлення, нервової системи, ожиріння, серцево-судинні патології).

Лабораторно: наявність хімічних речовин в повітрі із занесенням даних по вмісту у приміщеннях СО2, формальдегіду, NО2, бензолу.

Розглянуть забезпеченість школярів повноцінним харчуванням, організацію фізичної активності, проведення профілактичних закладів.

logo