З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Умови перебування дітей у навчальних закладах можна буде перевірити в інтернеті

  • 23 жовтня 2015
  • 40

Новий сервіс став доступний на сайті Держсанепідслужби у місті Києві. Відтепер інформація про результати моніторингу навчальних закладів столиці буде доступна в режимі онлайн

Новий сервіс став доступний на сайті Держсанепідслужби у місті Києві. Відтепер інформація про результати моніторингу навчальних закладів столиці буде доступна в режимі онлайн

Олег РУБАН, головний санітарний лікар міста Києва розповів, що рішення про комплексний аналіз умов перебування дітей у закладах освіти було прийняте після випадку в одній із столичних гімназій. Протягом четвертого кварталу Держсанепідслужба міста Києва ретельно проаналізує усі навчальні заклади столиці на відповідність нормам санітарного законодавства, після цього фахівцями будуть заповнені електронні реєстраційно-контрольні картки. Інформація із такої картки автоматично відображатиметься на інтерактивній мапі санітарно-епідемічної відповідності навчальних закладів столиці і буде цілодобово доступна відвідувачам сайту Держсанепідслужби міста Києва. Нині вже доступний тестовий варіант цієї мапи.

В електронній картці міститиметься інформація про організацію харчування, питний режим, освітленість, мікроклімат, шум, вологість, рух повітря, стан водопроводів, каналізації та туалетів у закладах. А також стан медичного забезпечення, зокрема, матеріально-технічний стан спеціалізованого кабінету, забезпеченість медичними кадрами, проходження медогляду персоналом, охоплення дітей щепленнями, рівень туберкулінодіагностики, інформація про рівень захворюваності дітей у закладі за попередній рік, відсотковий склад інфекційної захворюваності, травматизму, розподіл хронічних хвороб (захворюваність органів дихання, травлення, нервової системи, ожиріння, серцево-судинні патології).

Лабораторно: наявність хімічних речовин в повітрі із занесенням даних по вмісту у приміщеннях СО2, формальдегіду, NО2, бензолу.

Розглянуть забезпеченість школярів повноцінним харчуванням, організацію фізичної активності, проведення профілактичних закладів.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно