У Дніпропетровську відбувся конкурс з надання домедичної допомоги постраждалим у ДТП

23 жовтня 2015 50
У Дніпропетровську 21 жовтня відбувся регіональний конкурс професійної майстерності водіїв. Вміння надавати домедичну допомогу постраждалим у ДТП водії демонстрували на спеціальних сучасних манекенах

У Дніпропетровську 21 жовтня відбувся регіональний конкурс професійної майстерності водіїв. Вміння надавати домедичну допомогу постраждалим у ДТП водії демонстрували суддям за допомогою спеціальних сучасних манекенів.

Організатором заходу виступило Державне підприємство «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» МОЗ України спільно з Асоціацією міжнародних автоперевізників (АсМАП). Це не перший їх захід серед водіїв транспортних засобів, направлений на удосконалення практичних вмінь надання домедичної допомоги постраждалим у ДТП.

До складу суддівської комісії були залучені професійні працівники та співробітники з даних питань. Конкурс проведено з метою забезпечення безпеки водіїв та учасників дорожнього руху та зменшення кількості постраждалих у ДТП.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах