З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Літня школа з права охорони здоров'я

  • 5 липня 2018
  • 55

Бажаєте отримати нові знання з актуальних питань медичного і фармацевтичного права, біоетики та права охорони громадського здоров’я? Тоді 11-13 липня 2018 року чекаємо вас на Літній школі з права охорони здоров’я, яка відбудеться на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Літня школа з права охорони здоров'яРадмила Гревцова,

керуючий партнер Консалтингової компанії «Юркрафт Медицина», голова Комітету з медичного і фармацевтичного права Асоціації адвокатів України, переможець конкурсу «Адвокат року — 2017» в номінації «Медичне і фармацевтичне право»


Маємо кілька новин про Літню школу з права охорони здоров’я. І усі хороші!

Перша. Сформовано дуже потужну групу учасників – лікарів і керівників медзакладів, адвокатів, юрисконсультів, представників науково-викладацької спільноти.

Друга новина. Завдяки просторості мультимедійної аудиторії для наших занять, можемо набрати ще кількох учасників. Адже заявки продовжують надходити. І на запитання: «А ще можна подати документи?» відповідаємо: «Так!» (до 07.07.2018).

І третя новина. Наш пул спікерів поповнюється фахівцями з питань громадського здоров’я і європейського права охорони здоров’я.

Серед них:

  • Федір Лапій, лікар-дитячий імунолог, кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, член Правління ГО «Батьки за вакцинацію» ;
  • Віктор Ляшко, Перший заступник Генерального директора ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України», магістр державного управління у сфері охорони здоров’я, лікар, журналіст (виступи пана Федора і пана Віктора надзвичайно сподобалися учасникам Літньої школи, яку ми проводили у 2016 році);
  • Доброхна Бах-Голецька, доктор юридичних наук, доцент кафедри європейського права Інституту міжнародних відносин Факультету права і управління Варшавського університету (Польща);
  • Святослав Малишевський, магістр міжнародного права (Великобританія), фахівець Навчально-наукового центру медичного права КНУ імені Тараса Шевченка.

Надзичайно цікаві практичні питання (від правових аспектів вакцинації до функціонування нових органів в системі громадського здоров’я) і широкі обрії!

Більше інформації та умови участі у Літній школі – за посиланням  або на сторінці події у Фейсбуці.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно